W Lekkoatletycznych Mistrzostwach Klas Pierwszych – „Licealiada”, które odbyły się 16.10.2019 r. na stadionie miejskim przy ul. Bema, młodzież przygotowana przez prof. Tomasza Kaczora oraz prof. Sławomira Masłowskiego zdobyła medale wszystkich kolorów, deklasując tym samym reprezentantów innych szkół. Złoty medal w pchnięciu kulą zdobyła Wiktoria Wódecka z klasy 1E, brązowy medal w biegu na dystansie 100 m przypadł Michałowi Urbańskiemu z kl. I A. Wspaniałym osiągnięciem było zdobycie srebrnego medalu w biegach: Sztafeta 4×100 przez drużynę chłopców: Michała Urbańskiego, Macieja Wierzbickiego, Kamila Kołaczyńskiego oraz Wiktora Zielaskowskiego.

W klasyfikacji drużynowej nasze dziewczęta zajęły III a chłopcy II miejsce w Toruniu!

Raz jeszcze dziękujemy naszym reprezentacjom za wywalczone medale, życzymy uczniom oraz ich trenerom dalszych sukcesów w karierze sportowej.