W dniu 01.04.2022 r. po dwóch latach nauczania zdalnego otworzyliśmy ponownie szeroko drzwi naszej szkoły dla uczniów klas ósmych szkół podstawowych. Jak zwykle przybyliście tłumnie, potwierdzając tym samym, że toruńska „Dwójka” to szkoła z przyjazną atmosferą, ciekawą ofertą edukacyjną i bogatą tradycją.

W trakcie „Drzwi Otwartych” mieliście okazję obejrzeć prezentacje przedmiotowe, uczestniczyć w konkursach, quizach oraz warsztatach przedmiotowych. Uczniowie klas policyjnych pokazali Wam swoje umiejętności pokonywania toru policyjnego na czas oraz zaprezentowali elementy prowadzonego w szkole szkolenia z zakresu samoobrony i musztry policyjnej.

Miłą niespodziankę przygotowali również toruńscy policjanci, którzy w ramach patronatu nad klasami policyjnymi zaprezentowali pokaz tresury psów policyjnych, poprowadzili dla zainteresowanych uczniów warsztaty kryminalistyczne a nawet specjalnie na tę okazję przywieźli motorówkę policyjną, by zaprezentować Wam jak wygląda sprzęt ratownictwa wodnego.

Dziękujemy  kochani za wspólnie spędzony czas i zapraszamy do naszej szkoły!!!